Меню

Архів

Травень 2024 (4)
Квітень 2024 (2)
Березень 2024 (16)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)
Грудень 2023 (7)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

ОБДАРОВАНА ОСОБИСТІСТЬ: ВЧИТЕЛІ ТА УЧНІ КИЇВЩИНИ


Категорія: Учні

ОБДАРОВАНА ОСОБИСТІСТЬ: ВЧИТЕЛІ ТА УЧНІ КИЇВЩИНИ
Коли промінь світла падає на скляну призму, - він творить райдугу кольорів. Такий багатий спектр – це таланти Іванківського районного ліцею. Ми маємо щасливу нагоду представити один з них.

Свириденко Марина Анатоліївна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею Київської області.
Відмінниця, активістка, переможець олімпіад, конкурсів, юний науковець.


З п’ятого класу дівчинка бере участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін. Змінювались уподобання, інтереси, проте незмінним залишалось бажання пізнавати нове, досягати поставленої мети.


Вона глибоко переконана, що успіх – це результат наполегливої праці, до нього потрібно йти поступово, крок за кроком, ніколи не зупинятися на досягнутому. Тому й має значні здобутки: три роки поспіль призові місця на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з іспанської мови, у 2009 році стала фіналістом Міжнародного конкурсу „Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ”, призером обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції географії. Однак найвизначнішою, воістину зоряною стала для Свириденко Марини перемога на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з іспанської мови. Це був справжній тріумф! Перемога знань, сили волі, бажання довести самій собі: я можу.


Інтерес до мови в дівчини прокинувся давно. Сонячну Іспанію вперше побачила, коли виповнилося 6 років, і одразу полюбила веселий, привітний народ, надзвичайно загадкову іспанську мову. Щороку Марина долає тисячі кілометрів, щоб зустрітися зі своїми друзями, поспілкуватися, а також удосконалити знання з мови. Українська білявка, яка так несхожа зовні на жителів цієї країни, не лише бездоганно володіє мовою, а й вивчає історію і культуру Іспанії, при нагоді із задоволенням виконує роль перекладача.


Іспанська мова – не єдине захоплення Марини. У вільний, від навчання час займається танцями, музикою, поглиблює знання з англійської мови та географії.


Кожен з нас завжди з чогось починає. І у кожного є людина, яка відіграла головну роль у житті. У Марини теж є такі люди. Це її батьки і вчителі. Батьки для неї є найпершими порадниками, опорою і джерелом натхнення. Саме з ними, а також з педагогічним колективом ліцею, де завдяки підтримці і увазі змогла відчути себе особистістю, пов’язує дівчина свої успіхи.


Марина цілеспрямована, зосереджена, надзвичайно комунікабельна і вже зараз абсолютно точно знає, що поєднає своє майбутнє з іноземними мовами. Та разом з тим переконана, що найбільшою винагородою у її житті буде не багатство, не слава, а людська вдячність і шана. Головне, прожити життя не марно, не припуститися помилок у власній історії.

ОБДАРОВАНА ОСОБИСТІСТЬ: ВЧИТЕЛІ ТА УЧНІ КИЇВЩИНИ


 | 26.04.2010 | Переглядів: 3002 | Коментарів: 0 | детальніше

СІРОШ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА


Категорія: Учні

СІРОШ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА СІРОШ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА,учениця Іванківського районного ліцею,
ПЕРЕМОЖЕЦЬ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови


 | 23.04.2010 | Переглядів: 2994 | Коментарів: 0 | детальніше

ШУНКОВ АРТЕМ ІВАНОВИЧ


Категорія: Учні

ШУНКОВ АРТЕМ ІВАНОВИЧ

ШУНКОВ АРТЕМ ІВАНОВИЧ,
учень Іванківського районного ліцею, призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, української мови та літератури. Учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.
 | 23.04.2010 | Переглядів: 2983 | Коментарів: 0 | детальніше

Васильєва Олеся Сергіївна


Категорія: Учні

Васильєва Олеся Сергіївна Васильєва Олеся Сергіївна,учениця Іванківського районного ліцею, призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови


 | 23.04.2010 | Переглядів: 2594 | Коментарів: 0 | детальніше

Падалко Марина Леонідівна


Категорія: Учні

Падалко Марина ЛеонідівнаПадалко Марина Леонідівна, учениця Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
     II та III місця на районних турнірах з шахів та шашок, І місце на III етапі та V місце на ІV етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика ( 2002 - 2003 рр., вчитель Ліньова Раїса Іванівна), І, II, III, місця на III етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2003 – 2009 рр., вчитель Процик Людмила Григорівна), II місце на III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2006-2007 н.р.), І місце на III та II місце на IV етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (2007-2008 н.р., вчитель Процик Людмила Григорівна), III місце на III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2006-2007 , 2007-2008 н.р., вчитель Малащенко Оксана Юріївна), участь у VI Всеукраїнському турнірі юних біологів (2007-2008 н.р.) та перемога (І місце) командне і II місце в особистому заліку на VII Всеукраїнському турнірі юних біологів (2008-2009 н.р., вчитель Малащенко Оксана Юріївна), II місце на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (2007-2008 н.р., вчитель Зіняк Іван Леонтійович), вихід команди до обласного фіналу брейн-рингу «Підліток і право», II місце на III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури (2007-2008 н.р., вчитель Лозенко Юлія Вячеславівна), участь у телепередачі «Найрозумніший» (2006 - 2007 рр.), у 2008-2009 роках – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади ( конкурс знавців української мови ім. П.Яцика – І місце ( вчитель Процик Л.Г.); біологія – ІІ місце (вчитель Малащенко О.Ю.); правознавство – ІІІ місце ( вчитель Зіняк І.Л.); російська мова – ІІІ місце ( вчитель Лозенко Ю.В.)), призер ( ІІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; лауреат ІV етапу конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика ( 6 місце). [/i] | 23.04.2010 | Переглядів: 3349 | Коментарів: 0 | детальніше

Свириденко Марина Анатоліївна


Категорія: Учні

Свириденко Марина Анатоліївна

Свириденко Марина Анатоліївна, учениця Іванківського районного ліцею, призер ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови (2007-2008 н.р., 2008-2009 н.р.,). ПЕРЕМОЖЕЦЬ ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови (20029-2010 н.р.) | 04.11.2009 | Переглядів: 3293 | Коментарів: 0 | детальніше