Меню

Архів

Червень 2024 (3)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (2)
Березень 2024 (16)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (8)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання

Партнерство стає міцнішим


Категорія: Самоврядування

Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим Партнерство стає міцнішим

 

     Однією з традицій, що склалася в освітній системі Іванківщини є розвиток та підтримка учнівського самоврядування, адже саме в активній участі у шкільному та суспільному житті проявляється самостійність дитини, що є своєрідною підготовкою до реального дорослого життя.

     Збір лідерів Парламенту дітей Іванківщини, що відбувся 12 жовтня в Центрі дитячої та юнацької творчості Іванківської селищної ради мав діловий характер, крім дітей та їхніх наставників, в залі зібралися представники місцевої громади.

     Голова Парламенту дітей Іванківщини Катерина Нечипоренко та заступник Софія Гаврилова презентували роботу Парламенту. Лідер учнівського самоврядування Катерина Золотоверх поділилась напрацюваннями лідерів Обуховицького НВО.

     Важливим етапом роботи відбулося підписання партнерських угод про співпрацю Парламенту дітей Іванківщини, до якого долучилися заступник голови Іванківської селищної ради Оксана Кадун, начальник  відділу освіти Іванківської селищної ради Олена Василенко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради Надія Бірюк, начальник ДС України НС Іванківського РС ГУ ДСНС України в Київській області Наталія Поливач, директор ДП «Іванківський лісгосп» Віктор Шихненко, начальник прикордонної служби «Іванків» Віталій Яворський та керівник закладу - директор ЦДЮТ Іванківської селищної ради Наталія Василишина.

Гості побажали юним учасникам ініціативності, впевненості в собі, здійснення задумів, реалізації планів, зі своєї сторони пообіцяли підтримувати  дитячий лідерський рух та соціально значимі ініціативи Парламенту дітей Іванківщини.

     А ще учасники заходу побували у прикордонній частині «Іванків», де ознайомилися з історією створення прикордонної частини. Прикордонники продемонстрували техніку, зброю, маскувальні засоби, що використовують в охороні державного кордону. Юні лідери не лише ознайомилися з діяльністю прикордонної служби, а й спробували відчути себе в ролі захисників, приміряючи їхню форму. 

     Користуючись нагодою, лідери Парламенту привітали працівників прикордонної служби  з наступаючим святом Дня захисника України.

     Маємо надію, що сьогоднішній захід стане для його учасників дієвим  поштовхом для втілення нових ідей та здійснення мрій. | 12.10.2021 | Переглядів: 838 | Коментарів: 0 | детальніше

Зустріч Нового року


Категорія: Самоврядування

Зустріч Нового року Зустріч Нового року Зустріч Нового року Зустріч Нового року Зустріч Нового року

   Зустріч Нового року – це  найулюбленіша пора дітей і дорослих. Це надзвичайно чарівна пора, коли разом із снігом, яскравою ялинкою, святковим настроєм до нас приходять звичаї дарувати подарунки, очікувати дива, вірити в чудеса та надіятись на мрії, які неодмінно мають збутися.

   Цьогорічну конкурсно-розважальну новорічну програму підготували та провели лідери районного  учнівського самоврядування. Ведучі Вікторія Олексенко та Діана Василенко (ЗОШ № 2)  разом із  дітьми запросили Зиму (Катерину Дворник) до святкової зали. Разом із Зимонькою-Зимою малеча не тільки водила хороводи, а й пригощала її улюбленими ласощами у  конкурсі «Морозиво для Зими». Завітали до гуртківців і найголовніші герої – Дід Мороз (Олександр Грузд),  Снігуронька (Вікторія Коломійчук) та Новий Рік (Дмитро Палагеча), які привітали усіх присутніх із святами за засвітили головну красуню в залі – новорічну ялинку. Хороводи, ігри, конкурси, танцювальна композиція «Сніжинки»   у виконанні наймолодших вихованців танцювального гуртка центру творчості  порадували і дітей, і дорослих.

   Гарний настрій, радість, сміх,  фото на згадку із казковими героями продовжувалися і далі. А ще всі охочі мали можливість загадати бажання біля новорічної красуні, адже всі вірять у казку і сподіваються  на щасливі зміни. | 28.12.2018 | Переглядів: 1221 | Коментарів: 0 | детальніше

Лідерські якості – важливий фактор успіху


Категорія: Позашкільна освіта, Самоврядування

Лідерські якості – важливий фактор успіху Лідерські якості – важливий фактор успіху Лідерські якості – важливий фактор успіху Лідерські якості – важливий фактор успіху

    14 листопада на базі Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулось навчання лідерів Парламенту дітей Іванківщини.

    На зустріч із дітьми та педагогами-організаторами ЗОШ району завітала директор Благодійного фонду «Лелекера» Наталія Олексіївна Тарасова, яка розповіла про діяльність фонду, роботу волонтерів, реалізацію проектів, спрямованих на  допомогу і підтримку поранених захисників України у зоні проведення АТО (військових,  добровольців, волонтерів), цивільних постраждалих внаслідок російської збройної агресії на території України,  а також осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах.

    Діяльність фонду зосереджена навколо основного проекту – «Шлях додому», що має свої складові: звільняє країну від тяжкого забруднення, перетворюючи відходи пластику на  кошти (отримані за передану на переробку ресурсоцінну  сировину: пластикові кришечки, ПЕТ-пляшки, тощо);  єднає всі прошарки населення довкола збору; допомагає повернутись у мирне життя тим, хто постраждав від військової  агресії на сході України.

    Далі до виступу долучився Дмитро Палагеча, заступник Парламенту дітей Іванківщини, який поділився першими досягненнями щодо впровадження у Іванківській ЗОШ № 2 проекту «School Recycle» - у закладі сортують  пластик, папір та  здають  на переробку. І вже  мають перші успіхи.

    2018 рік оголошений Президентом України роком правопросвітницького проекту «Я маю право». Тож лідери попрацювали у «Клубі правових знань» - мали можливість не лише перевірити свою обізнаність у правовій освіті, а й знайомилися з ігровою методикою щодо проведення заходів на правову тематику для учнів молодшого та середнього шкільного віку – проведення тест-квесту, вікторини, створення колажів тощо.

    Практичним психологом ЦДЮТ О.К.Шаповаловою та керівником гуртка «Прес-клуб» В.В.Коваленко були проведені заняття з елементами тренінгу «Закон і ми» та «Знаємо і реалізовуємо свої права», під час яких  «діти-юристи» надавали  консультації, які виникають у повсякденному житті, складали «Юридичний словничок» щодо правознавчих термінів, започатковували права для мешканців «новоствореного острова»; сформували «Дерево права», презентувавши власні успіхи та мрії на майбутнє у незалежній правовій державі.

    Сьогоднішня зустріч – безліч цікавих ідей, планів, пропозицій. Тож бажаємо лідерам та їхнім наставникам  втілити їх у життя школи, району. | 14.11.2018 | Переглядів: 972 | Коментарів: 0 | детальніше

Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!


Категорія: Позашкільна освіта, Самоврядування

Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших! Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших! Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!

    18 жовтня 2018 року у місті Києві на базі Головного територіального управління юстиції у Київській області відбувся семінар-тренінг «Медіація, як ненасильницький метод вирішення конфліктів. Навчись сам вирішувати конфлікти – навчи інших!» для дітей-лідерів органів учнівського самоврядування Київщини, в якому взяв участь і голова Парламенту дітей Іванківщини Олександр Грузд (Іванківська ЗОШ № 2).

    Захід проводився за підтримки Головного територіального управління юстиції у Київській області, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та громадської спілки «Мережа правового розвитку» з метою ознайомлення з ефективними методами подолання зростання насильництва серед учнів.

    Своїм досвідом та напрацюваннями поділилася – медіатори шкільної служби порозуміння «Довіра» Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скадовського району Херсонської області.

    Шкільна служба порозуміння «Довіра» – це команда підготовлених підлітків, яка допомагає вирішувати конфлікти. Служба займається організацією навчання однолітків з питання вирішення конфліктів у підлітковому середовищі.

    Семінар-тренінг був корисним для дітей-лідерів, адже конфлікти,  якби ми їх не уникали, є частими у дитячому колективі закладів освіти, та як їх вирішувати знає не кожен. Медіатори вміло та цікаво ділилися досвідом, надихаючи власним прикладом та навчаючи мирного розв’язання конфліктів у дитячому середовищі. | 18.10.2018 | Переглядів: 1013 | Коментарів: 0 | детальніше

«Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»


Категорія: Самоврядування

«Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

    З 02 по 04 травня 2018 року в Пущі-Водиці на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» відбувся Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», в якому взяв участь і представник нашого району – голова Парламенту дітей Іванківщини Олександр Грузд (учень Іванківської ЗОШ № 2).

    Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України,  Міністерство молоді та спорту України, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

    У відкритті взяли участь міністр Міністерства молоді та спорту – Ігор Жданов, голова Київської обласної державної адміністрації – Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові – Сюзан Фрітц, Уповноважений Президента України з прав дитини – Микола Кулеба.

    Програма заходу поєднувала в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких для дітей були проведені лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

    Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших областей і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях. | 04.05.2018 | Переглядів: 1712 | Коментарів: 0 | детальніше

Засідання круглого столу


Категорія: Самоврядування, Безпека життєдіяльності

Засідання круглого столу Засідання круглого столу

       19.04.2018 в приміщенні Іванківського відділу освіти  управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за участю першого заступника голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко було проведено засідання круглого столу з представниками трудових колективів району та головами учнівського самоврядування ЗОШ № 2, ЗОШ № 1 та районного ліцею щодо попередження травматизму на виробництві та з нагоди Дня охорони праці. | 19.04.2018 | Переглядів: 1282 | Коментарів: 0 | детальніше