Меню

Архів

Вересень 2024 (6)
Серпень 2024 (1)
Червень 2024 (4)
Травень 2024 (8)
Квітень 2024 (2)
Березень 2024 (16)

Пошук

Опитування

Оцініть сайт

   
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Корисні посилання





















Онлайн нарада для директорів та заступників


Категорія: Методична робота

Онлайн нарада для директорів та заступників Онлайн нарада для директорів та заступників

 

     07 квітня 2023 року консультантами КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Димарчук Тетяною Вікторівною та Василенко Наталією Володимирівною була проведена онлайн зустріч із директорами закладів загальної середньої освіти Іванківської громади та їхніми заступниками з виховної роботи. Консультанти познайомили всіх присутніх з новими напрямками роботи МАН України:

     1. Пошукова науково-дослідницька експедиція «Нескорена Україна» та її напрямки: 

- «Етапи становлення і розвитку української національної ідентичності».

- «Ціннісні складові національної та громадянської ідентичності».

- «Вплив ідентичності на формування і розвиток українського права та державотворення».

- «Роль системи освіти в утвердженні української національної ідентичності».

- «Релігійні конфесії в Україні та українська національна ідентичність».

- «Українська мова як основа української національної ідентичності».

- «Засоби масової інформації й національна та громадянська ідентичність».

- «Роль особистості в утвердженні національної ідентичності».

- «Роль культури й мистецтва в становленні української національної ідентичності».

- «Наукові досягнення українців у світі».

     2. «Звитяжна Київщина: хроніка героїзму»! (дослідження, нариси, презентації увійдуть до Альманаху учнівських дослідницьких проєктів «Звитяжна Київщина: хроніка героїзму», е-версія якого вийде до Дня Незалежності України - 24 серпня 2023 року).
     3. Конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги!», який включає спеціальні номінації:

- спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями - військовими, медиками, рятувальниками тощо.

- спеціальна номінація «24 лютого… Україна в боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської широкомасштабної збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав.

- спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі у даній номінації запрошується діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України.

- спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі у даній номінації запрошуються діти, що проживають за межами України.

- спеціальна номінація «Незламна нація». До участі у даній номінації запрошується діти, що постійно чи тимчасово проживають на території м. Києва.

- спеціальна номінація «Україна - багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

- спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві даної номінації.

     Консультанти ЦПРПП ознайомили учасників вебінару з вимогами оформлення робіт, місцем реєстрації та термінами подачі робіт. 



 | 07.04.2023 | Переглядів: 192 | Коментарів: 0 | детальніше

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей


Категорія: Методична робота

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей Круглий стіл для вчителів мовно-літературної та історичної галузей

     28 березня 2023 року на базі Іванківського ліцею №2 було проведено круглий стіл для вчителів історії та вчителів української мови і літератури «Сучасний учитель - сучасні технології». У роботі заходу взяли участь 29 учителів закладів загальної середньої освіти.

     Метою круглого столу було поширення і використання в педагогічній практиці нових, ефективних методів освітньої діяльності, утвердження позитивних результатів оновлення освіти, поширення кращих зразків педагогічного досвіду. Під час зустрічі обговорювалися концептуальні засади Нової української школи, особливості створення освітнього середовища, питання патріотичного та національного виховання на уроках, використання нових освітніх технологій. У висвітленні даних питань взяли участь вчителі, які атестуються в цьому навчальному році: Степаненко В.М., учитель історії Блідчанської філії Іванківського ліцею №1; Мельниченко С.В., учитель історії Сукачівського ліцею; Дубинська Г.М., учитель історії Іванківського ліцею №2; Кузьміна Л.В. та Скворцова І.С. - учителі Іванківського ліцею №1.

     У роботі практичного модуля поділилися досвідом вчитель української мови та літератури Іванківського ліцею №2 Фещенко Валентина Миколаївна - презентація «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури», вчитель української мови та літератури Сукачівського ліцею Коноваленко Петро Іванович - «Використання тестів на уроках української мови та літератури», вчитель української мови та літератури Обуховицького ліцею Денисенко Тетяна Миколаївна, вчитель української мови та літератури Русаківської філії Прибірського ліцею Рабштина Надія Михайлівна.

     Цей захід об’єднав педагогів громади, став платформою для обміну досвідом. Учителі відпрацювали навички використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій в організації навчання суспільно-гуманітарних дисциплін у школі. Пріоритетами діяльності вчителів визначено впровадження новітніх освітніх технологій, формування ефективної партнерської взаємодії, реалізація ідей компетентнісного навчання.



 | 29.03.2023 | Переглядів: 195 | Коментарів: 0 | детальніше

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі


Категорія: Методична робота

Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі Круглий стіл для вчителів мовно-літературної галузі

 

     16.03.2023 на базі Жміївської гімназії Іванківської селищної ради відбулося засідання круглого столу для вчителів мовно-літературної галузі. Своїм досвідом роботи ділилися учитель зарубіжної літератури Жміївської гімназії Влад Наталія Петрівна, учитель української мови та літератури Варівської гімназії Місюра Світлана Яківна, учитель української мови та літератури Олізарівського ліцею Левковська Ганна Володимирівна. Вчителі обговорювали проблеми викладання української мови, української літератури та зарубіжної літератури. Для формування читацької культури і компетентності учнів, їхніх творчих здібностей вчителька зарубіжної літератури Влад Н. П. застосовує елементи технологій критичного мислення, гронування, кола Вена, вільне письмо, інсценізацію та ін. Велику зацікавленість учнів викликають літературні вікторини: «Впізнай героя за його портретом», «Чи уважний ти читач», «Впізнай твір за його уривком» тощо. Місюра С. Я. впроваджує у своїй роботі такі принципи, як розвиток творчої уяви учнів, сприяє позитивній мотивації на уроках української мови та літератури, створює ситуації, що сприяють творчій активності школярів. Левковська Г. В. на своїх уроках використовує інтерактивні технології «Діалог», «Синтез думок», «Спільний проект» тощо.

      Всі учасники зробили висновки, що творчій спроможності сучасного вчителя передує велика робота розуму й душі, стресостійкість вчителя, вміння зацікавити  учнів на уроці і навчити дітей наполегливо працювати!



 | 20.03.2023 | Переглядів: 181 | Коментарів: 0 | детальніше

Наказ №1 від 08.02.2022 року "Про проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини - 2023»"


Категорія: Педагогічна виставка

     Відповідно до річного плану роботи КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» на 2023 рік та відповідно до Положення про виставку «Освіта Іванківщини», затвердженого методичною радою КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» (протокол від 09.02.2022р. №2), з метою розвитку професіоналізму кадрового потенціалу, підвищення рівня методичної роботи, популяризації кращого досвіду професійної діяльності працівників освіти, впровадження новітніх освітніх технологій в педагогічну практику, ознайомлення громадськості Іванківщини з досягненнями педагогічних  колективів закладів освіти

НАКАЗУЮ: 

1. Провести педагогічну виставку «Освіта Іванківщини - 2023» на базі КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з 20.03.2023р. по 01.04.2023 р. 

2. Затвердити організаційний комітет та журі виставки (Додаток 1).

3. Директорам закладів освіти громади:

3.1. Взяти під особистий контроль оформлення матеріалів відповідно до вимог (колір титульного аркушу - салатовий)  (Додаток 2).

3.2. Подати заявки та матеріали (у друкованому вигляді) до 15.03.2023 року у КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

3.3. Сприяти відвідуванню виставки педагогічними працівниками закладів освіти.

4. Консультантам КЗ ІСР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»:

4.1. Створити умови для проведення педагогічної виставки «Освіта Іванківщини-2023».

4.2. У рамках виставки провести семінари-практикуми, засідання творчих груп, майстер-класи, презентації педагогічного досвіду.

4.3. Підвести підсумки виставки до 30.04.2023 р.

4.4. Направити заявки на участь в обласній педагогічній виставці та матеріали в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» до 01.06.2023 р.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                              Вікторія МАРИНЧУК

 

Завантажити Наказ №1 від 08.02.2023 [199.5 Kb]



 | 13.02.2023 | Переглядів: 132 | Коментарів: 0 | детальніше

Обласний майстер-клас


Категорія: Заходи

     25 січня 2023 року на базі Горностайпільського ліцею Іванківської селищної ради під керівництвом Лісовенко Людмили Олексіївни пройшов обласний майстер-клас для вчителів історії та правознавства на тему «Цифрові освітні ресурси у практиці роботи вчителя суспільствознавчих предметів».

     Учасники майстер-класу змогли ознайомитись із великою кількістю онлайн-застосунків, які можна використовувати на уроках, а також визначити їх позитивні та негативні сторони. На першому занятті Людмила Олексіївна переконала учасників у ефективності онлайн-тестів, використовуючи сервіс Сlasstime. Це універсальний помічник вчителя, який допомагає відслідковувати рівень прогресу у навчанні усього класу в реальному часі, визначати прогалини у знаннях учнів. Учителі змогли попрактикуватись у цьому сервісі з подальшим детальним аналізом.

     Ознайомилися також із вебсервісом Live Worksheets, який дозволяє вдосконалювати робочі матеріали, створені в форматах docx, pdf, jpg і png. та перетворює звичайні сторінки в інтерактивний матеріал для самоперевірки, збагачує урок миттєвою візуалізацією.

     Координують роботу майстер-класу Іванченко Валентина, методист відділу суспільствознавчих предметів КОІПОПК, Василенко Наталія Володимирівна, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

     По завершенню заняття учасники обласного заходу отримали домашнє завдання: створити 12 різнорівневих тестів у сервісі Classtime.

     Віртуозність Людмили Олексіївни у цифровому просторі приємно вразила колег. Тому усі налаштувалися на ефективну співпрацю й підвищення власної інформаційно-цифрової компетентності.



 | 27.01.2023 | Переглядів: 913 | Коментарів: 0 | детальніше

Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ


Категорія: Заходи

Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ

 

     16 лютого 2022 року на базі Сукачівського НВО «ЗОШ  І-ІІІ ступенів-дитячий садок» відбулося засідання школи удосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів з теми «Розвиток критичного мислення в учнів початкових класів НУШ».

     «Роби як ми, роби краще нас» - ось девіз уроків з використанням технології критичного мислення. Навчити дітей критично мислити - означає правильно поставити запитання, направити увагу в правильне русло, вчити робити висновки та знаходити рішення. Для того, щоб кожна дитина могла розвинути свої творчі можливості, необхідне розумне керівництво з боку вчителя. Тому вчителі обговорювали основні методи і форми з технології критичного мислення.

      Практичне застосування технології відбулося на відкритому уроці з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з теми «Організм людини» в третьому класі, вчитель Шеренок С.В. Протягом уроку було застосовано різноманітні педагогічні прийоми, які спонукали учнів до творчої активності: діаграма Венна, кубик Блума, фішбоун, складання сенканів. Зацікавили учнів вправи з цеглинками ЛЕГО. Діти показали вміння працювати в групах.

     Педагоги жваво обговорювали та ділились досвідом з використання технології  критичного мислення. Успіх змін залежить від вчителя. Від учителя, який постійно вчиться критично оцінювати свою викладацьку діяльність, намагається поглибити  свої знання, шукає педагогічні відкриття, ідеї, нововведення. Великий потенціал для розвитку професійної компетентності вчителя саме в діяльності ось таких шкіл педмайстерності.



 | 18.02.2022 | Переглядів: 915 | Коментарів: 0 | детальніше